8 marca przypada Dzień Kobiet. Z tej okazji w ramach solidarności z narodem ukraińskim proponujemy tego dnia tradycyjny kwiatek zastąpić kosmetykami, bielizną i akcesoriami potrzebnymi każdej kobiecie.

Zbiórka będzie prowadzona w Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmigrodzie od 7 do 9 marca 2022r. w godzinach pracy tut. Ośrodka.

Niejednokrotnie pokazywaliście jak wielkie macie serca i liczymy, że równie chętnie włączycie się do Naszej akcji tym razem

Żmigrodzianie jak zwykle niezawodni i jak zwykle z wielkim sercem. Bardzo dziękujemy za wszystkie artykuły, które do Nas dotarły. Wszystkie dary zostały przewiezione do punktu w Szkole Podstawowej im. B. Chrobrego przy ul. Sienkiewicza i tutaj wszyscy potrzebujący obywatele Ukrainy, którzy przyjechali na teren naszej gminy mogą zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty.

Zbiórka dalej trwa. Bardzo ważne, aby dary przekazywać w kartonach. Każdy musi być dokładnie opisany, tak abyśmy wiedzieli, co jest w środku.

Można również pomóc obywatelom Ukrainy, którym udało się przedostać do Polski poprzez zaoferowanie noclegu/mieszkania. Osoby, które chcą i mają możliwość udostępnienia tymczasowego schronienia dla tych osób proszone są o kontakt z GOPS Żmigród.

Darowizny pieniężne można przekazywać na specjalne konto Stowarzyszenia Pozytywka 26 9598 0007 0017 7379 2000 0003 z dopiskiem ŻMIGRÓD NA POMOC UKRAINIE.

Dziękujemy!

Celem wsparcia obywateli Ukrainy został otwarty specjalny rachunek do wpłat. Wpłaty można kierować na konto: 26 9598 0007 0017 7379 2000 0003 z dopiskiem ŻMIGRÓD NA POMOC UKRAINIE. Rachunek jest zwolniony z wszelkich opłat.