Mikołajki i Boże Narodzenie tuż-tuż. Bez wątpienia bohaterem tych świąt jest tak bardzo przez wszystkich ukochany - Święty Mikołaj. Napisaliście już swoje listy do Św. Mikołaja? To najwyższy czas! Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żmigrodzie i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmigrodzie zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy list do św. Mikołaja pt. „Dlaczego warto być wolnym od uzależnień nie tylko od święta?”

regulamin

informacja o przetwarzaniu danych osobowych

karta zgłoszenia udziału w konkursie list do św. mikołaja

Szanowni Państwo!

Grudzień to czas Mikołajek , Świąt, rodzinnych spotkań, miłości, radości oraz prezentów. Niezależnie od tego co dzieje się wokół Nas, każdy chce poczuć atmosferę Bożego Narodzenia.

I edycja Mikolajkowej Paczki Dla Seniora

To wsparcie dla Seniorów objętych usługami opiekuńczymi, a więc dołącz do akcji. Nasi podopieczni to osoby często bez najbliższych, starsze, chore i samotne, funkcjonujące na co dzień w różnych warunkach. Często nie mają pomocy od rodziny lub w ogóle nie mają nikogo. Potrzebują Naszego wsparcia i zaangażowania. Chcielibyśmy, aby każdy z Nich mógł cieszyć się świąteczną kolacją i dać im radość, że ktoś o nich myśli i pamięta. Dlatego postanowiliśmy rozpocząć I edycję mikołajkowej paczki dla Seniora.

Paczka Dla Seniora - o co chodzi?

Pakujemy paczki z żywnością, która ma długi termin przydatności do spożycia, słodyczami, środkami ochronnymi, kosmetykami i środkami czystości, a następnie w bezpieczny sposób dostarczymy paczki pełne dobra do ich domów i mieszkań.

Zbiórka w/w artykułów w sekretariacie GOPS Żmigród przy pl. Wojska Polskiego 5 w dniach od 02 listopada do 30 listopada 2021r. w godzinach od 8:00 do 14:00.

I Ty możesz zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja

Więcej szczegółów >>TUTAJ<<

Placówka Wsparcia Dziennego w Żmigrodzie wspiera rodziny poprzez objęcie dziecka dzienną opieką i wychowaniem. Placówka zapewnia dziecku opiekę i wychowanie, pomoc w nauce, organizację czasu wolnego, zabawę i zajęcia sportowe oraz rozwój zainteresowań. Nadrzędnym aspektem pracy Placówki jest aktywne wspomaganie rozwoju dziecka, rozwijanie jego zainteresowań poznawczych, umiejętności orientacji w otaczającej rzeczywistości oraz pobudzanie postawy twórczego reagowania na zachodzące w niej zmiany. W naszej Placówce prowadzimy programy profilaktyczne i dbamy o konstruktywne spędzanie czasu wolnego przez dzieci. Zapisy u wychowawców w godzinach funkcjonowania świetlic.

Pobierz wniosek >>TUTAJ<<