Szanowni Państwo!

Grudzień to czas Mikołajek , Świąt, rodzinnych spotkań, miłości, radości oraz prezentów. Niezależnie od tego co dzieje się wokół Nas, każdy chce poczuć atmosferę Bożego Narodzenia.

I edycja Mikolajkowej Paczki Dla Seniora

To wsparcie dla Seniorów objętych usługami opiekuńczymi, a więc dołącz do akcji. Nasi podopieczni to osoby często bez najbliższych, starsze, chore i samotne, funkcjonujące na co dzień w różnych warunkach. Często nie mają pomocy od rodziny lub w ogóle nie mają nikogo. Potrzebują Naszego wsparcia i zaangażowania. Chcielibyśmy, aby każdy z Nich mógł cieszyć się świąteczną kolacją i dać im radość, że ktoś o nich myśli i pamięta. Dlatego postanowiliśmy rozpocząć I edycję mikołajkowej paczki dla Seniora.

Paczka Dla Seniora - o co chodzi?

Pakujemy paczki z żywnością, która ma długi termin przydatności do spożycia, słodyczami, środkami ochronnymi, kosmetykami i środkami czystości, a następnie w bezpieczny sposób dostarczymy paczki pełne dobra do ich domów i mieszkań.

Zbiórka w/w artykułów w sekretariacie GOPS Żmigród przy pl. Wojska Polskiego 5 w dniach od 02 listopada do 30 listopada 2021r. w godzinach od 8:00 do 14:00.

I Ty możesz zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja