Informujemy, iż od 03-08-2020r. (poniedziałek) będą wydawane oraz przyjmowane wnioski w formie papierowej. Od poniedziałku można składać osobiście w siedzibie GOPS Żmigród wnioski na nowy okres zasiłkowy 2020/2021:

 • Zasiłek Rodzinny
 • Fundusz Alimentacyjny
 • Specjalny Zasiłek Opiekuńczy
 • Dobry Start (300plus)
 • Stypendium Szkolne

Obsługa klientów odbywać się będzie w specjalnie wyznaczonym miejscu – oznaczone okno, które znajduje się naprzeciwko marketu DINO, a klienci będą obsługiwani pojedynczo. Dokładnie wypełniony i skompletowany wniosek prosimy o dostarczenie w koszulce lub kopercie ! Podczas wizyty prosimy o stosowanie się do zaleceń i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa (maseczka, 2m odstęp).

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie druki wniosków dostępne są na stronie internetowej www.gops-zmigrod.pl, które można wydrukować, wypełnić i dostarczyć do tut. Ośrodka. W związku z sytuacją epidemiczną , zachęcamy do składania wniosków drogą elektroniczną poprzez:

 • bankowość elektroniczną
 • portal PUE ZUS
 • za pośrednictwem Portalu Informacyjno-Usługowego Emp@tia.

WAŻNE ! ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE (500 +) przyznane zostało do 31-05-2021r, co oznacza, że w roku 2020 NIE SKŁADAMY WNIOSKÓW o niniejsze świadczenie, z wyjątkiem wniosków na nowo narodzone dzieci .

Wnioski o świadczenie wychowawcze (500+) na nowy okres świadczeniowy będzie można składać:

 • drogą elektroniczną od dnia 1 lutego 2021r.
 • drogą tradycyjną od dnia 1 kwietnia 2021r.

W związku z rozprzestrzenianiem się #koronawirusa wszystkim pracownikom tut. Ośrodka wykonano testy w kierunku COVID-19. Wszystkie wyniki są 👉 negatywne. Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom traktowane jest jako priorytet!

W związku z powyższym prosimy o ograniczenie wizyt w tut. Ośrodku. W sprawach, które wymagają osobistego stawiennictwa, prosimy o telefoniczny kontakt w celu umówienia wizyty. Natomiast w sprawach nie wymagających wizyty prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu 71 385 3672, poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skrzynki korespondencyjnej umieszczonej przy wejściu do budynku GOPS.

Przypominamy, że wszystkie druki, wnioski i oświadczenia dostępne są na naszej stronie internetowej www.gops-zmigrod.pl.

Dziękujemy za słowa wsparcia i otuchy w tym trudnym dla nas czasie, które otrzymywaliśmy od kilku dni. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby wrócić do Was w pełni sił i w zdrowiu.

Epidemia koronawirusa nie odpuszcza pamiętajcie o tym!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy konkurs pt.: WAKACJE – PRZYGODA BEZ ODLOTU.
Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku 14-19 lat.
Co trzeba zrobić, by wziąć udział? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wykonać:

 • pracę plastyczną w dowolnej technice,
 • ulotkę profilaktyczną,
 • fotografię.

Swoją twórczość należy dostarczyć do 31.07.2020r. do siedziby GOPS Żmigród.

Link do regulaminu:

regulamin konkursu profilaktycznego

Linki do załączników:

konkurs profilaktyczny załącznik nr 1

konkurs profilaktyczny załącznik nr 2

konkurs profilaktyczny załącznik nr 3

konkurs profilaktyczny załącznik nr 4

 

Do dzieła!

Wszyscy zainteresowani Bonem Turystycznym powinni
zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS),podobnie jak 500+. System pozwala na łatwą rejestrację m.in. za pomocą Profilu Zaufanego, kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz niektórych systemów bankowości internetowej.
Bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym po potwierdzeniu poprawności lub aktualizacji danych. Trzeba go będzie okazać podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu.

Inne odpowiedzi na pytania o BonTurystyczny znajdziecie Państwo na stronie :

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Trzebnicy w związku z rozpoczętą współpracą z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Urzędem Statystycznym we Wrocławiu zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu badania ankietowego, które skierowane jest do grupy osób z niepełnosprawnością. Celem realizowanej pracy jest poznanie potrzeb oraz problemów z jakimi muszą się mierzyć osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie w codziennym życiu w powiecie trzebnickim.

Poniżej kwestionariusze dedykowane dla osób z niepełnosprawnością lub ich opiekunów, które można wypełnić na komputerze i odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W przypadku braku możliwości wypełnienia formularza na komputerze można wysłać papierowe wersje ankiety na adres:

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. T. Kościuszki 10
55-100 Trzebnica.

 

Wypełnione ankiety prosimy przekazywać do 31 lipca 2020 r.

W przypadku pytań można się kontaktować z Panią Małgorzatą Wojtkowiak-Jakacka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BADANIE MA CHARAKTER ANONIMOWY

 

Kwestionariusz_dzieci_w_wieku_14-.pdf

Kwestionariusz_dorośli_w_wieku_15+.pdf

Instrukcja_do_ankiety.pdf