W związku z rozprzestrzenianiem się #koronawirusa wszystkim pracownikom tut. Ośrodka wykonano testy w kierunku COVID-19. Wszystkie wyniki są 👉 negatywne. Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom traktowane jest jako priorytet!

W związku z powyższym prosimy o ograniczenie wizyt w tut. Ośrodku. W sprawach, które wymagają osobistego stawiennictwa, prosimy o telefoniczny kontakt w celu umówienia wizyty. Natomiast w sprawach nie wymagających wizyty prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu 71 385 3672, poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skrzynki korespondencyjnej umieszczonej przy wejściu do budynku GOPS.

Przypominamy, że wszystkie druki, wnioski i oświadczenia dostępne są na naszej stronie internetowej www.gops-zmigrod.pl.

Dziękujemy za słowa wsparcia i otuchy w tym trudnym dla nas czasie, które otrzymywaliśmy od kilku dni. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby wrócić do Was w pełni sił i w zdrowiu.

Epidemia koronawirusa nie odpuszcza pamiętajcie o tym!