Rok 2009

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmigrodzie w okresie od 01.04.2009-31.12.2009 r. realizuje w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII. Promocja integracji społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Podziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej projekt Pracuję więc jestem. Podobnie jak w ubiegłym roku głównym celem jest aktywizacja 20 kobiet z terenu Gminy Żmigród, w wieku aktywności zawodowej korzystających długotrwale ze świadczeń pomocy społecznej i nie pozostających w zatrudnieniu, w celu wyrównania ich szans na polskim rynku pracy i rynku edukacji. W ramach projektu beneficjenci uczestniczą w kursie na prawo jazdy oraz szkoleniu z zakresu rozwoju osobistego.

Spotkanie inaugurujące projekt "Pracuję więc jestem"

 

Pierwsze zajęcia z zakresu szkolenia interpersonalnego

 

Spotkanie podsumowujące projekt "Pracuję więc jestem"


ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.